HAKKIMIZDA TARİHÇEMİZ 1 Mayıs 2000 Tarihinde İstanbul Fatih’te hizmete demir ve ferforje imalatı ile başlayan firmamız Ürün hizmet  ve teknik gelişimi ile kendini geliştiren kadromuz  dahilinde 19 haziran 2010 tarihinden itibaren Özel amaçlı Alüminyum  sektörüne adım atmıştır. Bu zamandan itibaren sektörün ihtiyaçları ve gelişimi konusunda lokomotif olmayı  hedefleyen şirket kadromuz bu alanda kendi arge ve projeleri ile sektöre yeni bir soluk  ve heyecan getirmiştir.

 

Daha iyisi mutlaka yapılabilir şiarı ve üretimden gelen bilgi ve becerilerini sektöre aktarmayı bir borç bilmiş  ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. Şirket bünyesinde 2 yıllık bir argenin sonucu olarak ortaya çıkan Dairesel Led  Soğutucular, Sektörde hali hazırda var olan dairesel soğutuculardan %30 daha verimli olması Daha iyisi mutlaka yapılabilir Şiarının bir göstergesidir.

Firmalara özgü ürün tasarımı, imalatı ve bu ürünün korunması ile sektörde var olan bu açığı da gidermeyi hedeflemekte olan kadromuz Daha iyisi mutlaka yapılabilir sözünü sizlerle beraber kanıtlamaya devam edecektir. 

Yavuz KARAKAŞ

YÜKSEK SOĞUTMA PERFORMANSI, KOLAY VE HIZLI MONTAJ
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok 5. Kat No:463 - İstanbul
Telefon: +90 212 210 69 01
Faks: +90 212 210 69 10
.:: YP Grup | Alüminyum ve Elektrik Malzemeleri ::. Copyright © Her Hakkı Saklıdır. YP Grup | Alüminyum ve Elektrik Malzemeleri