HABERLER 2014 Haberleri
Web Sitemiz Yenilendi 24.12.2014
Aluminyumsgutucu.com web sitemiz, size daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi. Dilerseniz web sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilir, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz.

Neden Alüminyum Tercih Etmelisiniz? 23.12.2014
  • Paslanmaz, sararmaz, dayanıklıdır.
  • Işığı mükemmel yansıtır.
  • Çelik, bakır ve pirinçten 3 kat daha hafiftir.
  • Alaşımları çelikten bile daha dayanıklıdır.
  • Aynı kalitede yüksek miktarda üretilebilir.
  • Estetik olup her renge boyanabilir.
  • Soğuğa ve sıcağa dayanıklıdır.
  • Yangın esnasında kıvılcım ve zehirli gaz çıkarmaz.
  • Tamamı ile geri dönüşüm özelliği vardır.
  • Hassas töleransa sahip ürünler üretilebilir.
Kalitemiz, Hizmetlerimizden Anlaşılmaktadır. 20.12.2014
Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir.
Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.
 
Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.
Endüstriyel metallerde ibre yukarı 11.12.2014

Bu yılın ilk çeyreğinin sonunda sadece tek bir endüstriyel metal pozitif performans gösterebilmişti; nikel. İkinci çeyrekte nikele alüminyum ve çinko katıldı. Üçüncü çeyrekte bakır ve kurşunun da bu metallere eklenmesi bekleniyor. ABD’den gelen olumlu ekonomik veriler, Çin’in yılın üçüncü çeyreğinde ekonomiye ivme kazandırmak amacıyla teşvik sağlayacağı beklentisi ve yatırımcının piyasalarda olası bir düzeltme hareketine karşı emtiayı kalkan olarak kullanmak istemesi temel metal fiyatlarını yukarı yönlü destekliyor. Londra Metal Borsası’nda geçtiğimiz hafta ibre yukarıyı gösterdi. Bakır fiyatları salı günü 7.212 dolar/ton ile yaklaşık beş ayın en yüksek seviyesinden işlem gördü ve haftayı 1.756 dolardan kapadı. Alüminyum fiyatları 1.941 dolarla 13 ayın en yüksek düzeyine çıktı. Analistler, ABD’de otomotiv üretiminde alüminyumun kullanılmaya başlamasıyla fiyatların en az üçte bir oranında artarak 2.500 doları aşacağı tahmininde bulunuyor.

Diğer metaller de yükseldi. Çinkonun tonu 2.303 dolara yükselirken, kurşun 2.606 ve nikel 19.380 dolardan satıldı. Kalay da 2.075 dolardan alıcı buldu. 

Bakır fiyatı, son 14 ayın en düşük seviyesinde 10.12.2014

Bakır gibi aluminyum, çinko ve kurşun da büyümeye yönelik endişelerle değer kaybediyor.
LONDRA - Uluslararası piyasalarda bakır fiyatları son 14 ayın en düşük seviyesine geriledi. Düşüşte Yunanistan'ın borç sorununa ilişkin endişeler ve küresel ekonomide yavaşlama ihtimali etkili oluyor.

Londra Metal Borsası'nda bakırın 3 ay vadeli ton fiyatı Temmuz 2010'dan bu yanan en düşük seviyesi olan 6800 dolara kadar indi, ilerleyen saatlerde tepki alımlarıyla 7,125 dolar düzeyinde dengelendi. Ay başından bu yana yüzde 23.1 değer kaybeden bakır, yıllık bazda da yüzde 25 aşağıda bulunuyor.

YÜKSEK SOĞUTMA PERFORMANSI, KOLAY VE HIZLI MONTAJ
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok 5. Kat No:463 - İstanbul
Telefon: +90 212 210 69 01
Faks: +90 212 210 69 10
.:: YP Grup | Alüminyum ve Elektrik Malzemeleri ::. Copyright © Her Hakkı Saklıdır. YP Grup | Alüminyum ve Elektrik Malzemeleri